Школите на НЧ „Васил Левски 1945“ – Варна донесоха усмивки и настроение на празника „Най-сладкият ден“ с вълнуващи изпълнения
04.08.2025

В празника се включиха малките таланти на читалището с разнообразна програма:
Индивидуален изпълнител: Виктория Тръпкова, която изпълни "Мило ми е мамо, драго ми е татко" и "Девет малки моми"
Малките таланти на Вокална формация "Морски гласчета" превърнаха празника в истинска феерия от музика, усмивки и добро настроение!
Тодорая Жекова изпълни "Обичам те, тате". Николета Никова изпълни "Песен за приятелството". А Александрина Енева – "Очите на мама".
Музика, усмивки и талант – така отбелязахме най-сладкия ден!
