Школите на НЧ „Васил Левски 1945“ – Варна донесоха усмивки и настроение на празника „Най-сладкият ден“ с вълнуващи изпълнения

04.08.2025

В празника се включиха малките таланти на читалището с разнообразна програма:

Индивидуален изпълнител: Виктория Тръпкова, която изпълни "Мило ми е мамо, драго ми е татко" и "Девет малки моми"

Малките таланти на Вокална формация "Морски гласчета" превърнаха празника в истинска феерия от музика, усмивки и добро настроение!

Тодорая Жекова изпълни "Обичам те, тате". Николета Никова изпълни "Песен за приятелството". А Александрина Енева – "Очите на мама".

Музика, усмивки и талант – така отбелязахме най-сладкия ден!

Share